Clot/cs

From Killing Floor Wiki
Jump to: navigation, search
Hňup
Clot.png
Základní info:
Odměna: £7
Zdraví: 130
Síla útoku: 6
Rychlosti pohybu:
Chůze: 105
Plavání: 105

"Hňup není až tak nebezpečný... Ale pozor! Osvojil si celkem nechutný zvyk: chytne a nepustí! Raději se k němu nepřibližuj."

Hňup (angl. clot = blbec, hlupák) je jedním z nejslabších a nejpomalejších zombíků ve hře Killing Floor. V každé vlně se jich vyrojí mraky, většinou společně s Tlusťochama a Sekáčema. Navzdory jeho slabé síle má, potvora, schopnost chytnout vás a nepustit (dokud drží, nemůžete se hnout). Z tohoto uchopení lze vyváznout jedině tak, že Hňupa zabijete nebo z jeho sevření vyskočíte (vyskočit lze jen v obtížnosti hry 'Těžká' a nižší). Pokud si nedáte pozor, na chvíli zaváháte nebo přeceníte své herní dovednosti a necháte se obklopit Hňupama ze všech stran (tzv. 'Clot bombing'), jen těžko se vám podaří vyváznout z jejich sevření. Dávejte proto pozor! Při obtížnosti 'Sebevražedná' a 'Peklo na Zemi' vás Hňup sevře při každém zásahu, proto se k němu nikdy nepřibližujte !

Při spouštění mapy lze nastavit modifikaci, kdy se ve hře budou objevovat pouze Hňupové - tento mod (mutator) se nazývá Clot Buster a je součástí hry.

Hodnoty při jednotlivých obtížnostech[edit]

Základní hodnota zdraví u Hňupa je 130 (25, pokud se trefíte do hlavy). Hodnota se násobí koeficientem podle zvolené obtížnosti hry: x 0.5 'Začátečník', x 1.35 'Ťežká', x 1.55 'Sebevražedná', x 1.75 'Peklo na Zemi'. Základní hodnota odměny (za zabití) je £7. Na základě obtížnosti hry se i tato hodnota násobí koeficientem: x 2 'Začátečník', x 0.85 'Ťežká', 0.65 'Sebevražedná' a 'Peklo na Zemi' (zaokrouhluje se směrem dolů).

Začátečník Normální Těžká Sebevražedná Peklo na Zemi
 Zdraví  65 130 176 202 228
 Zdraví - hlava  13 25 34 39 44
 Odměna  £14 £7 £5 £4


Galerie[edit]

Kliknutím na obrázek jej zobrazíte ve skutečné velikosti a získáte další informace o souboru. See the Clot category for more images.
Globeicon.png Jazyk: English • Česky • Español • Français • Italiano • Русский